Bizi sosyal medyada takip edin !
 
Kayseri Fan Coil Servisi
10 Ocak 2016
Fancoil Klima Bakımı

Merkezi sistemlerde istenilen odaların veya hacimlerin iklimlendirilmesi için oldukça etkili cihazlardır. Merkezi sistemli fan coil klimalar birçok alanda aynı anda faaliyet göstermesi sebebiyle bakımlarının düzenli olarak yaptırılması oluşabilecek problemlerin önüne geçmek için son derece önemlidir.kayseri fancoil bakım 03524421616

Farklı kapasitelerde, iki borulu veya birçok alanın aynı anda ısıtma ve soğutmasının birlikte yapılmasının istendiği bina kullanımlarına elverişli, dört borulu olarak üretilmektedir. Bakım yapılmadığı takdirde cihazlarda istenmeyen arızalarla karşılaşıla bilinir ve bu durum  birçok kişiyi aynı anda mağdur edebilir.

Bakımı yapılmayan fancoiller ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır, küf mantarları oluşmasına neden olurlar. Bu da baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, astım, alerji ve lejyoner gibi ciddi hastalıklara yol açabilir” oysa sadece periyodik bakımlarla bu riskleri ortadan kaldırıp fancoilleri sağlığımız için faydalı bir hale getirebiliriz.iklimklimasistemleri olarak kayseri fancoil bakım,arıza,montaj.hizmetleri olarak siz degerli müşderilerimiz. Her  zaman kaliteli servis anlayışı olarak sizlerin yanınızda olmak dan gurur duyarız . Cihazlarınızı tercübeli ellere  teslim edin rahat ve konforun  rahatlıgını yaşayın ..

Kayseri fancoil servis 0352 442 16 16
 
Copyright © 2015 Tüm hakları saklıdır.
Designed by İsmail ATİK